تزریق ژل

تزریق ژل یا filler  یکی از روش هایی است که به منظور جبران حجم از دست رفته زیر پوست بکار می رود و در نتیجه باعث کشیدگی پوست می شود.
با افزایش سن، توده های چربی موجود در پوست حجم خود را از دست میدهند در نتیجه پوست شل و افتاده میشود.
با تزریق ژل میتوان حجم از دست رفته را جبران کرده و پوست را از حالت شلی خارج کرد.
علاوه بر این، حتی در کسانی که شلی پوست ندارند میتوان از تزریق ژل برای فرم دادن به صورت و افزایش حجم در مناطقی مانند گونه، چانه، لب، زاویه فک و… استفاده کرد.
ژل یا فیلر نوعی ماده خاص با خاصیت پرکنندگی میباشد که جهت جبران حجم های از دست رفته در صورت و بعضی نواحی بدن، رفع چین و چروکهای عمیق صورت و همچنین افزایش حجم و دادن فرم به صورت استفاده میشود.

با تزریق ژل ، می توانید فرم زیباتری برای صورت خود ایجاد کنید!

مقدار ژل مورد نیاز برای فرد

مقدار ژل مورد نیاز برای هر فرد بسته به فرم صورت،  مدل و کاربرد متفاوت است.
با تزریق ژل می توان فرم کاملا طبیعی به صورت داد و یا فرم صورت را اصلاح کرد. در کسانی که پوست افتاده ای دارند، تزریق ژل  به عنوان یکی از بهترین گزینه ها پیشنهاد می شود.
برای دریافت مشاوره می توانید با ما در تماس باشید و یا فرم روبرو را تکمیل نمایید تا با شما در تماس باشیم.

  متداول ترین نواحی تزریق ژل

  تزریق ژل در نواحی مختلف بدن انجام می شود و کاربردهای متفاوتی دارد. لازم به ذکر است برای نواحی مختلف ، انواع مختلف ژل پیشنهاد می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
  در ادامه ، با رایج ترین نواحی تزریق فیلر آشنا می شوید.

  1- خط خنده

  از نواحی شایع برای تزریق ژل، ناحیه خط خنده میباشد. با افزایش سن و افت گونه ها، خط خنده شروع به عمیق شدن میکند که تزریق ژل یکی از بهترین گزینه ها برای درمان این ناحیه میباشد. البته از نظر علم زیبایی شناسی بهتر است درمان خط خنده بعنوان گزینه آخر در نظر گرفته شود به این صورت که ابتدا تزریق ژل در ناحیه گونه انجام شود تا با ایجاد لیفت صورت، عمق خط خنده کم شود .البته این امر در بعضی افراد امکان پذیر نیست و ناچارا از همان ابتدا باید ژل مورد نظر در خط خنده تزریق شود.

  ۲.زیر چشم:

  گودی زیر چشم  مشکلی شایع در بعضی افراد هست که در هر سنی قابل رویت میباشد.
  تزریق ژل گزینه بسیار مناسبی برای برطرف کردن این مشکل است.
  جهت درمان گودی زیر چشم بدلیل پوست نازک این ناحیه بسیار مهم است که از ژلهای مخصوص استفاده شود چرا که عدم رعایت این نکته سبب میشود نتیجه دلخواه حاصل نشده و در نتیجه نارضایتی مراجعه کننده را بدنبال خواهد داشت.
  یکی دیگر از مشکلات شایع مراجعین، تیرگی زیر چشم است ، تیرگی زیر چشم علل مختلفی دارد که یکی از این علل، گودی زیر چشم است زیرا وقتی بافت چربی زیر چشم تحلیل میرود، پوست به عروق این ناحیه نزدیک شده و انعکاس رنگ عروق سبب تیره دیده شدن این ناحیه میشود که با تزریق ژل میشود این مشکل را برطرف کرد.

  ۳.گونه

  با افزایش سن، کاهش حجم گونه ها و افتادگی آن را شاهد خواهیم بود که این افتادگی سبب عمیقتر شدن خط خنده خواهد شد و با تزریق ژل در گونه ها، میتوان چهره جوانتری را برای مراجعه کننده ایجاد کرد..در سنین پایین هم که گونه ها از برجستگی لازم برخوردار نیستند، تزریق ژل طرفداران خود را دارد، زیرا باعث  برجسته تر شدن گونه ها می شود  و در نتیجه چهره زیباتری حاصل خواهد شد.

  ۴. چانه:

  چانه شاید کمتر از نواحی دیگر صورت مورد توجه قرار گرفته باشد ، به این علت که افراد کمتر به نیمرخ صورت خود دقت میکنند، در حالی که چانه در زیبایی نمیرخ نقش بسیار مهمی دارد، با تزریق ژل در چانه، میتوان چانه را برجسته تر کرد. همچنین  عیوبی مثل غبغب را می توان تا حدودی بر طرف نمود.
  در نمای تمام رخ ، با تزریق در چانه،میتوان فرم کشیده تری به صورت داد. همچنین میتوان فرم مثلثی در خانوم ها و فرم مستطیلی در آقایان ایجاد کرد.

  ۵.بینی:

  بینی بعنوان یکی از مهمترین اجزای صورت مورد توجه اکثر افراد میباشد در نتیجه افراد زیادی برای اصلاح فرم بینی خود به عملهای جراحی روی می آورند.
  نکته جالب اینکه امروزه میتوان از تزریق ژل برای اصلاح برخی نواقص بینی مانند، قوز بینی، برجستگی استخوان بینی، عدم تقارن بینی، قوس زیاد بینی، افتادگی نوک بینی و…استفاده کرد.
  تزریق ژل بینی برای همه مناسب نیس بعنوان مثال برای  افرادی که دارای برجستگی بزرگ هستند، عمل بینی پیشنهاد بهتری است.

  ۶.زاویه فک:

  یکی از مواردی که در زیبایی فرم صورت نقش بسزایی دارد، زاویه فک افراد است. برجسته بودن زاویه فک صورت مورد توجه جوانان زیادی هست چرا که سبب استخوانی دیده شدن صورت میشود. برای افرادی که قصد ایجاد زاویه فک را دارند، یکی از روش ها جراحی است. انجام اعمال جراحی عمدتا سختی های خاص خود را دارد. روش دیگر، ایجاد زاویه فک با تزریق ژل است. این روش از ان جهت طرفداران بیشتری دارد که بسیار سریع است و نیز مشکلات عمل جراحی را نیز نخواهد داشت.

  زاویه-فک

  7- ناحیه تناسلی:

  ناحیه تناسلی یکی دیگر از مناطقی هست که بدلیل عواملی مانند افزایش سن، زایمان طبیعی و کاهش وزن، دچار افت حجم میشود.
  با تزریق ژل میتوان سبب جبران حجم از دست رفته و همچنین فرم دهی به این ناحیه شد.

  ماندگاری ژل

  ماندگاری ژل بطور متوسط بین 6 تا 18 ماه هست که البته بسته به سبک زندگی ، شرایط پوستی، سن و…مدت دوام ژل میتواند متغیر باشد.

  باید ها و نباید ها بعد از تزریق ژل

  • پرهیز از فشار زیاد آوردن بر روی ناحیه تزریق شده تا 2 هفته
  • عدم تماس با گرمای زیاد تا 2 هفته(در صورت امکان توصیه میشود در تمام مدتی که ژل در ناحیه مورد نظر وجود دارد تماس آن ناحیه با گرما به حداقل برسد چرا که گرما بر دوام ژل تاثیر منفی میگذارد). به عنوان مثال استفاده از سونا و یا تماس لب ها با مایعات داغ
  • پرهیز ازخوابیدن بر روی محل تزریق تا 2 هفته
  • استفاده از کمپرس سرد به جهت کمک به سریعتر شدن روند رفع کبودی و تورم
  • مصرف مایعات به مقدار زیاد

  مصرف دارو های تجویز شده توسط پزشک 

  هشدار مهم : به هیچ عنوان تزریق ژل توسط افراد غیر پزشک توصیه نمی شود!!
  همچنین تزریق ژل های بدون مجوز نیز به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

   مشاوره تزریق ژل

  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از ما مشاوره بگیرید؛
  مشاوره با ما کاملا رایگان است.
  همچنین با پرکردن فرم روبرو، مشاورین ما در مدت زمان کوتاه با شما تماس خواهند گرفت.

   از چه سنی امکان تزریق فیلر وجود دارد ؟

   بطور کلی مطابق سایر پروسیجر های مشابه، حداقل سن تزریق ژل 18 سال می باشد.
   عموما افرادی که به منظور جبران حجم از دست رفته صورت نظیر درمان خط خنده، درمان افتادگی گونه ها و کشیدگی پوست از ژل استفاده می کنند در گروه سنی بالاتری قرار دارند. چرا که در سنین پایین تر، عمدتا پوست حالت کشیدگی خود را حفظ می نماید.
   استفاده از ژل به منظور اصلاح فرم صورت، فرم دهی به لب ها ، اصلاح زاویه فک ، چانه ، گونه و … در میان افراد با سنین پایین تر بسیار رایج و متداول است.

   تماس بگیرید 05137605040